Sezóna 2021: průběžné info

Vážení příznivci veteránských rallye,

dovolte, abychom vás informovali o vývoji a plánech pro letošní, bezesporu hodně nejistou, sezónu. Navzdory aktuálnímu vývoji jsme samozřejmě odhodláni zrealizovat hned několik rallyeových podniků, byť je zřejmé, že plánování akcí doba skutečně nepřeje.

Vzhledem k tomu, že na bezproblémové zajištění akce potřebujeme mít nejpozději měsíc před jejím startem 100% jistotu jejího uskutečnění, jsme bohužel vzhledem k okolnostem nuceni zrušit původní dubnový termín 7 Castles Trial a posunout ho na sobotu 29. května 2021. I tento termín však bude podřízen epidemické situaci, a pokud ani konec května nebude v rozumné dostatečné míře přát konání, budeme samozřejmě hledat alternativní termíny v dalším průběhu roku, abychom se konečně všichni v klidu a pohodě viděli a užili si měřenými úseky nabitý den.

Tato jednodenní rallye však není jedinou plánovanou akcí. Společně s Engine Group chceme podle loňských plánů, které nám zhatil čínský vir, zrealizovat i prémiovou vícedenní soutěž Praha-Špindlerův Mlýn, která by unikátním způsobem kombinovala jízdu pravidelnosti s prvky setinových rallye. Termín této akce je stanoven na 25. – 26. června. I v tomto případě očekávejte během následujícího období další upřesnění.

Tradiční zářijovou akcí je pak Prague-Carlsbad Classic, který by se měl uskutečnit v termínu 17. – 19. září.

Všem příznivcům setinových rallye děkujeme za přízeň a podporu v uplynulém i tomto roce a přejeme hlavně pevné zdraví jak vaše, tak vašich strojů.

Těšíme se na brzké shledání,

Tým Classic Rallye & Engine Group