Mechanické stopky CLASSIC RALLYE

Měření času během setinové rallye výhradně mechanickými stopkami je čím dál oblíbenější a u námi organizovaných soutěží i vyhlašujeme tuto kategorii samostatně. Pro navigátora se sice jedná o náročnější disciplínu, která vyžaduje více zkušeností a větší koncentraci, odměnou posádce však je, že mechanické stopky mnohem více korespondují s atmosférou veteránské rallye a přinášejí do soutěže gentlemanského ducha. V dnešní době plné technologií se však ukazuje jako poměrně složité najít na trhu kvalitní mechanické stopky, které by svými parametry a přesností vyhověly nárokům, které na ně klade setinová rallye, a přitom ještě zůstaly cenově dostupné. Na trhu lze sice sehnat různé stopky, nicméně levnější přístroje (většinou z Číny) jsou tak nepřesné, že odchylky jsou patrné již při prvních minutách, což samozřejmě pro soutěže, kde jde o setiny sekund, není to pravé ořechové.

Ideální stopky pro začínající a středně pokročilé posádky

Jsme proto velmi rádi, že se nám podařilo zajistit dodávku kvalitních a přitom cenově dostupných mechanických stopek německého výrobce, které jsou naprosto vyhovující pro účast v této kategorii během setinových rallye. Svými funkcemi a zejména přesností i při delších měření jsou zcela vhodné zejména pro začínající a středně pokročilé posádky, které nechtějí do tohoto typu vybavení investovat desetitisíce korun.

Jedná se o klasické mechanické stopky se samostatným nulovacím tlačítkem, ciferníkem v elegantní krémové barvě a zejména odolným kovovým tělem. Průměr stopek je 50 mm, natahování je samozřejmě ruční, rozsah měření 30 sekund/30 minut, počet kamenů 13, přesnost 1/10 sekundy. Stopky jsou uloženy v dárkové krabičce.

Cena 5990 Kč za kus (včetně DPH).

Pokud máte o tyto mechanické stopky zájem, kontaktujte nás na emailu , popř. je lze po předchozí dohodě zakoupit přímo v místě konání jedné z našich setinových rallye. V případě zájmu jsme schopni dodat i jiné typy mechanických i digitálních měřicích přístrojů včetně ryze prémiových výrobků (např. značky Hanhart). Ceny se dle typu stopek pohybují od cca 10 000 Kč až po speciální edice s cenovkou přesahující 100 000 Kč.