Speed Festival v České Lípě

Česká scéna setinových rallye se rozrůstá a my jsme rádi, že můžeme pomoci se zajištěním trasy a setinových měření pro nový podnik s názvem Memoriál Břetislava Engeho, North Bohemia Classic Rally, jehož středobodem bude Česká Lípa.

V rámci Libereckého a části Středočeského kraje bude připraven Memoriál Břetislava Engeho, North Bohemia Classic Rally pro zhruba 80 účastníků. Classic rally bude složená z několika etap, jejichž část se bude odehrávat na městském okruhu při Grand Prix Česká Lípa, a také na části původní trati závodu Česká Lípa – Jestřebí – Česká Lípa. Další etapy provedou účastníky nádhernými přírodními scenériemi a malebnými zákoutími jež silnice v oblastech Kokořínska, Máchova kraje, části Českého Švýcarska a části Lužických hor nabízí. Součástí rally budou samozřejmě i pestré setinové testy přesnosti.

Při příležitosti prvního ročníku Speed Festivalu v České Lípě se organizátoři rozhodli uspořádat Memoriál Břetislava Engeho, pojatý jako pocta tomuto výjimečnému muži, jehož život byl zasvěcen především automobilovému závodění. V rámci této rally se představí mnozí jezdci ve výjimečných sportovních a závodních vozech, které budou k vidění na trati North Bohemia Classic Rally, včetně vložených rychlostních zkoušek v prostorách Adventure Landu v Bělé pod Bezdězem.

Bližší informace o celé akci a možnosti přihlášení najdete ZDE.