International L’Aventure Peugeot 2018 – Praha

Prestižní mezinárodní sraz historických vozů International L’Aventure Peugeot 2018 zavítá poprvé ve své historii (a dost možná na dlouhou dobu i naposledy) do České republiky a my se podílíme na jeho přípravě. Pro všechny české majitele klasických vozů i youngtimerů této francouzské značky s bohatou tradicí, se tak otevírá jedinečná možnost se této jedinečné akce zúčastnit. 

Podmínkou účasti je prvotní členský příspěvěk do mezinárodního klubu L’Aventure Peugeot ve výši 24 Eur a následná úhrada startovného ve výši 390 Eur (popř. ekvivalent v CZK) za vůz a dvoučlennou posádku. Na zhruba sto historických vozů Peugeot, o které pečují majitelé nejen v Evropě, ale i v zámoří (účastní se např. i australský majitel historického Peugeotu), čeká v Praze a okolí atraktivní třídenní program nejen společenského, ale i také rallyeového charakteru.

Počet míst pro české účastníky je však omezen a bližší informace o této akci získáte na samostatném webu či na našem e-mailu 

Bližší představu o typu akce získáte na tomto videu, které vzniklo během loňského srazu International L’Aventure Peugeot 2017 v Bordeaux.