Informace k letošní sezoně

Vážení příznivci veteránských rallye,

dovolte nám, abychom Vás v návaznosti na aktuální mimořádnou nouzovou situaci, kterou zavedla a zavádí Vláda ČR, informovali o vývoji a našich plánech letošní veteránské sezony.

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili jako společný seriál dvě zajímavé akce, které jsme měli v plánu dále rozvíjet a ukotvit jako tradici na další období. Již tradiční jednodenní 7 CASTLES TRIAL měla doplnit zcela nová rallye PRAGUE TROPHY CLASSIC.

S ohledem na řadu opatření (zejména omezení akcí s vyšší koncentrací osob či komplikované cestování zahraničních účastníků) a nemožnost jejich relevantní predikce v následujících měsících, musíme bohužel zrušit červnový termín konání zcela nové soutěže „PRAGUE TROPHY CLASSIC powered by ENGINE GROUP“, která měla provést posádky z Prahy do Špindlerova Mlýna a zpět.

Rovněž dubnový 7 CASTLES TRIAL musel být z pochopitelných důvodů zrušen, avšak tuto intenzivní jednodenní setinovou rallye se budeme snažit realizovat letos v říjnu, a to buď v sobotu 10. 10. nebo o týden později 17. 10. Přihlášení účastníci již byli o tomto plánu informováni a oceňujeme, že startovní listina zůstala ucelená a všichni se již netrpělivě těšíme na podzim. O bližším vývoji budeme samozřejmě průběžně informovat.

V příštím roce bychom rádi realizovali náš stávající plán spočívající v propojení obou výše zmíněných soutěží do seriálu CLASSIC RALLYE TROPHY vypisovanou od roku 2015 a doufáme, že v roce 2021 již nezasáhne žádná vyšší moc a obě akce proběhnou k všeobecné spokojenosti a v předem daných termínech.

Přejeme všem pevné zdraví a zůstáváme v kontaktu,

Tým Classic Rallye a Engine