Hlavní ceny pro vítěze od VOIX

Jak již bylo avizováno při předchozích pokusech uskutečnit 6. ročník 7 Castles Trial, mohou se úspěšné posádky těšit na hodnotné ceny. Ty od partnera VOIX představujeme detailněji. Celkový vítěz si kromě trofeje odnese také minimalistický reproduktor Bang & Olufsen Beoplay P6 v černé barvě, který nabízí působivý výkon v poměru k jeho kompaktní velikosti. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s protiprachovým povrchem a jednoduchým designem vyniká kvalitním a prvotřídním zpracováním. S životností baterie až 16 hodin poskytuje tento reproduktor v ceně 9 900 Kč impozantní výkon v poměru k jeho velikosti.

Beoplay P6 - černá
Celkovému vítězi 7 Castles Trial 2020 bude vyhrávat Bang & Olufsen BeoPlay P6

VOIX je také partnerem jednoho z testů, které jsme pro vás připravili, a ani zde posádka, která jej zvládne nejpřesněji, neodjede s prázdnou. Těšit se může za vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H5 za 5 990 Kč, jež vydrží pumpovat skvěle reprodukované tóny do vašich uší až 5 hodin na jedno nabití.

Bezdrátová sportovní sluchátka pro vítěze testu přesnosti VOIX byla navržena zejména pro poslech hudby při běhání či cestování.