BOHEMIA GLOVES novým partnerem 7 Castles Trial

Bohemia Gloves

S velkou radostí oznamujeme, že jedním z letošních nových partnerů je ryze česká firma BOHEMIA GLOVES, která navazuje na 150 let dlouhou tradici rukavičkářství na území Česka. Zabývá se výrobou vysoce kvalitních řidičských rukavic a dalších kožedělných výrobků. Pro všechny účastníky 7 Castles Trial 2024 přichází BOHEMIA GLOVES s jedinečnou nabídkou – v prostoru registrace bude totiž možné si zcela nezávazně a zdarma zapůjčit vybrané rukavice a v praxi si je vyzkoušet během celého dne za volantem vašeho historického vozu. Využití této možnosti vás vůbec k ničemu nezavazuje, takže neváhejte a prostřednictvím formuláře si zarezervujte rukavice, které by se vám líbily (návod, jak měřit velikost najdete u nich na webu), případně bude i na místě možnost si rukavice zapůjčit, neboť BOHEMIA GLOVES přivezou dostatek vzorků.

Tím ale atraktivní nabídka BOHEMIA GLOVES nekončí – v případě zájmu totiž budete mít na místě možnost si rukavice rovnou zakoupit, a to za výrazně zvýhodněnou cenu se slevou minimálně 20 %. Mimochodem, BOHEMIA GLOVES jinak slevy na své produkty neposkytuje, takže ceny na místě budou skutečně výhodnější i než na jejich e-shopu.

A stále nemáte dost? Tak vězte, že BOHEMIA GLOVES jsou rovněž partnerem jednoho z testů přesnosti a jeho vítězi věnují voucher na nákup v hodnotě 5000 Kč vč. VIP servisu. Současně participují i na dalších vybraných hmotných cenách pro úspěšné posádky.