7 Castles Trial 2023 se pojede v sobotu 22. dubna

Vážení příznivci veteránských rallye,

i když sezóna 2022 ještě není úplně u konce, již intenzivně spřádáme plány na rok 2023. Nechceme to zatím zakřiknout, ale vše nasvědčuje tomu, že vás čekají zajímavé novinky. Zatím se však omezíme jen na to, že vyhlásíme termín konání 8. ročníku 7 Castles Trial.

Tato intenzivní setinová rallye se pojede v sobotu 22. dubna 2023 opět se startem v Praze. Během dne bude na posádky tradičně čekat takový počet měřených setinových testů přesnosti, který si nezadá s leckterými dvoudenními soutěžemi. Díky tomu garantujeme, že se na trase „pořád něco děje“.

Zatím je příliš brzo prozrazovat organizační informace a detaily k trase, ale jedno je jisté – uděláme vše pro to, abyste si 7 Castles Trial opět všichni pořádně užili. I proto bude opět limit na počet přihlášených, a to cca 75 historických vozů či youngtimerů. Pokud se tedy plánujete zúčastnit, zapište si tučným písmem termín 22. 4. 2023 do svých kalendářů. O spuštění registrace budete samozřejmě informování s dostatečným předstihem a bude spuštěna ještě do konce roku.

Zůstáváme v kontaktu a těšíme se na vás,

Tým Classic Rallye