7 Castles Trial se bude konat 30. dubna 2022

Vážení příznivci veteránských rallye,

jsme velmi rádi, že vám můžeme zprostředkovat první informace o sezoně 2022 pod taktovkou Classic Rallye. S ohledem na možné kolize jsme stanovili termín 7. ročníku 7 Castles Trial na sobotu 30. dubna 2022. Věříme, že již bude příjemné počasí a krajina zbarvená přicházejícím jarem.

Co se týče trasy a organizace celého dne, nebudeme zatím upřesňovat detaily, naopak máme za cíl vás trochu překvapit. Opět můžete očekávat den nabitý nejen testy přesnosti s různou úrovní složitosti, průjezdními a časovými kontrolami, ale i některými novinkami, která vás potěší, pobaví a případně vám i trochu zamotají hlavu. A „zamotáte“ si volantem, neboť pro vás jako obvykle chystáme úžasnou trasu, jež vás provede i neznámými zákoutími Česka. Netřeba dodávat, že vás inspirujeme stručnou připomínkou sedmi zajímavých hradů či zámků, které poté můžete navštívit.

Stejně jako v minulosti bud i v roce 2022 kapacita startovního pole omezena na cca 70 posádek tak, abychom všem mohli zajistit odpovídající plynulý průběh akce a skutečně intenzivní zážitky. Pokud se tedy plánujete zúčastnit, zapište si termín 30. 4. 2022 výrazně do svých kalendářů. O spuštění registrace budete samozřejmě informování s dostatečným předstihem a bude spuštěna ještě do konce roku.

Společně s Engine Group pak na rok 2022 chystáme hned několik atraktivních novinek pro tuzemskou veteránskou a rallyeovou scénu, z nichž některé musely být v uplynulém období kvůli pandemické situaci odloženy. Věříme však, že příští roku již bude v tomto ohledu přívětivější a nám se podaří uvést v život zajímavé koncepty nových soutěží.

Zůstáváme v kontaktu a těšíme se na vás,

Tým Classic Rallye