7 CASTLES TRIAL 2021 zná své vítěze

V sobotu 29. května se po několika odkladech konečně uskutečnil 6. ročník setinové rallye 7 Castles Trial. Start a cíl byly opět v Engine Classic Cars Gallery v Premium Outletu nedalo pražského letiště a na posádky čekala trasa o délce zhruba 200 kilometrů, do které jsme včlenili sedm testů přesnosti a dva tajné testy.

Jak je letos zvykem, doprovázelo i v sobotu účastníky spektakulární počasí od teplého sluníčka až po kroupy, nicméně i tak všichni zdárně našli cestu do cíle. A soutěž to byla skutečně napínavá do posledního okamžiku, neboť před posledním testem přesnosti vedla posádka č. 24 (Patrik a Honza Skálovi) o pouhé tři setiny sekundy před druhými v pořadí (Albert Pance a Martina Fau). Ti nakonec zvládli poslední test přesnosti lépe a díky tomu překlopili vítězství na svou stranu.

Gratulujeme ale nejen jim, ale všem účastníkům, kteří nám pomohli vytvořit během dne skvělou atmosféru a svými krásnými vozy dělali radost divákům podél trati. Kompletní výsledky celé rallye jsou zde. Velké díky patří také všem partnerům akce: Engine Prague, ŠKODA Česká republika, VOIX, Premium Outlet Prague Airport a Pekařství Pance & Landi.

Připravili jsme pro vás samozřejmě i velkou fotogalerii, která zachycuje průběh celého dne. Níže je pouze ochutnávka několika fotek.