7 CASTLES TRIAL 2020 – říjnový termín

Vážení příznivci setinových rallye,

z důvodu nečekané jarní pandemické situace jsme byli nuceni zrušit původní termín 18. dubna, nicméně bychom velmi rádi letos 7 CASTLES TRIAL uskutečnili. Jako náhradní termín jsme zvolili sobotu 10.10.2020, přičemž program akce zůstane v maximální možné míře shodný s původním plánem.

Jak už jste u 7 CASTLES TRIAL zvyklí – během dne si opravdu intenzivně zasoutěžíte, protože vám nabídneme minimálně 10 testů přesnosti. Samozřejmostí opět budou týmová trika v originálním designu, občerstvení v průběhu dne, trofeje, hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých testů přesnosti i celkové vítěze, a to i v kategorii mechanických stopek. Startovné pro rok 2020 činí 6000 Kč na dvoučlennou posádku.

Vzhledem k tomu, že se startovní listina na původní jarní termín poměrně rychle zaplnila a již v průběhu března jsme dávali zájemce na „waiting list“, očekáváme, že skutečně zaplníme námi plánovanou maximální kapacitu 80 vozů. Oceňujeme, že startovní listina zůstala navzdory posunu termínu víceméně kompletní a samozřejmě registrujeme i zájem dalších posádek o účast. Neradi bychom kohokoliv odmítli, takže i nadále platí možnost se registrovat, avšak finální místo ve startovní listině bude případným zájemcům potvrzeno až následně.

Držme si všichni palce, aby momentální dosti turbulentní doba, která pořádání a plánování akcí vůbec nepřeje, nevygradovala v nějaké restrikce, které by konání 7 CASTLES TRIAL neumožnily ani v náhradním termínu.

Zůstáváme v kontaktu!