SIGNS, SYMBOLS & SECONDS

PARTNEŘI

Zorganizovat kvalitní setinovou rallye srovnatelnou s prestižními zahraničními podniky by se nám nikdy nepodařilo bez pochopení a entuziazmu našich partnerů. Náš velký dík tak patří nejen samotným partnerským společnostem, ale rovněž jednotlivcům z řad jejich zástupců, díky jejichž nadšení a ochotě se nám daří nabídnout české veteránské komunitě mimořádné zážitky. 

PREMIUM PARTNEŘI v sezóně 2017:

Engine Prague je ideálním partnerem pro všechy, kteří chtějí svému historickému či modernímu automobilu dopřát profesionální péči.

Firma nabízí veteránistům řadu služeb od klubového parkování, přes precizní renovace, pravidelnou údržbu a servis, až po možnost investování do Engine Classic Cars Automobile Fund či účast na svých akcích a rallye vč. Prague-Carlsbad Classic. Engine Prague je partnerem celé sezony setinových rallye.

www.engine-cz.com

Společnost Swiss Life Select poskytuje svým zákazníkům špičkové finanční poradenství švýcarské kvality. Zároveň se jedná o jedinou švýcarskou finanční instituci působící v České republice.

Hnací silou založení společnosti byl právník Conrad Widmer (1818-1903), který se narodil v Altnau v kantonu Thurgau a pracoval v Frauenfeld. Vedl společnost jako první ředitel do roku 1892. Přes 150 roků zkušeností představuje základ vedoucí pozice na trhu v oblasti privátního finančního poradenství: znalost produktů a rizik, odborné znalosti, kvalita poradenství a služeb a osvědčená poradenská síť.

www.swisslifeselect.cz

 

Když si Karl Elsener otevřel v roce 1884 nožířskou dílnu, protože chtěl dodávat nože vojákům švýcarské armády, zrodil se mu v hlavě revoluční nápad. Vyrobit kompaktní a odolný nůž, který by v jediném nástroji kombinoval mnoho funkcí.

Jeho vynález, originální švýcarský armádní nůž, se již dávno stal legendou. Kromě kapesních, domácích a profesionálních nožů, dnes nezávislá rodinná společnost Victorinox vyrábí a prodává hodinky, cestovní výbavu, módu a vůně po celém světě. Každý výrobek je vyjádřením švýcarské kvality a švýcarského průkopnického ducha.

Společně se značkou Victorinox se Vám tedy do rukou dostane více než 130 let tradice a kvality, která má i v současné době lidem co říci.

 

Prestižní německý výrobce vysoce kvalitních tripmasterů a měřicí techniky pro veteránské soutěže.

Produkty firmy PRESTEL+GEMMER vycházejí z dlouhodobých zkušeností na poli výroby přesných instrumentů. Zapálení zakladatelů pro historický motorsport vedlo k vytvoření bohaté nabídky vysoce kvalitní výbavy pro všechny typy veteránských soutěží, jako jsou tripmastery pro přesné měření ujeté vzdálenosti, přístroje pro přesné měření času a další příslušenství, které ocení každý závodník. Produkty PRESTEL+GEMMER jsou vyráběny v Německu a vyznačují se nejen skvělým designem, jenž je vhodný k použití ve starých vozech, ale zejména vysokou odolností a spolehlivostí.

Výhradní prodejní zastoupení všech nabízených produktů má pro Českou a Slovenskou republiku naše společnost JB Praha, s.r.o. (info@classicrallye.cz), kde vám rádi poskytneme vešekré informace a ceny.

www.prestel-gemmer.de