SIGNS, SYMBOLS & SECONDS

PARTNEŘI

Zorganizovat kvalitní setinovou rallye srovnatelnou s prestižními zahraničními podniky by se nám nikdy nepodařilo bez pochopení a entuziazmu našich partnerů. Náš velký dík tak patří nejen samotným partnerským společnostem, ale rovněž jednotlivcům z řad jejich zástupců, díky jejichž nadšení a ochotě se nám daří nabídnout české veteránské komunitě mimořádné zážitky. 

PREMIUM PARTNEŘI v sezóně 2018:

Společnost Swiss Life Select poskytuje svým zákazníkům špičkové finanční poradenství švýcarské kvality. Zároveň se jedná o jedinou švýcarskou finanční instituci působící v České republice.

Hnací silou založení společnosti byl právník Conrad Widmer (1818-1903), který se narodil v Altnau v kantonu Thurgau a pracoval v Frauenfeld. Vedl společnost jako první ředitel do roku 1892. Přes 150 roků zkušeností představuje základ vedoucí pozice na trhu v oblasti privátního finančního poradenství: znalost produktů a rizik, odborné znalosti, kvalita poradenství a služeb a osvědčená poradenská síť.

www.swisslifeselect.cz

 

Omologato je nová značka hodinek, která si rychle našla na trhu své místo. Důvod úspěchu je zřejmý, je jím koncept značky jako takový a malosériová výroba zaručující určitou exkluzivitu.

Výjimečností značky Omologato je její výhradní spojení se světem motorsportu. Všechny modely jsou inspirované závodními okruhy, auty nebo osobnostmi, které ve světě motorsportu něco znamenají. Nejedná se ale pouze o využití jména a brandingu, Omologato je aktivní sponzor a partner závodních týmů a nadací.

www.omologato.cz

Prestižní německý výrobce vysoce kvalitních tripmasterů a měřicí techniky pro veteránské soutěže.

Produkty firmy PRESTEL+GEMMER vycházejí z dlouhodobých zkušeností na poli výroby přesných instrumentů. Zapálení zakladatelů pro historický motorsport vedlo k vytvoření bohaté nabídky vysoce kvalitní výbavy pro všechny typy veteránských soutěží, jako jsou tripmastery pro přesné měření ujeté vzdálenosti, přístroje pro přesné měření času a další příslušenství, které ocení každý závodník. Produkty PRESTEL+GEMMER jsou vyráběny v Německu a vyznačují se nejen skvělým designem, jenž je vhodný k použití ve starých vozech, ale zejména vysokou odolností a spolehlivostí.

Výhradní prodejní zastoupení všech nabízených produktů má pro Českou a Slovenskou republiku naše společnost JB Praha, s.r.o. (info@classicrallye.cz), kde vám rádi poskytneme vešekré informace a ceny.

www.prestel-gemmer.de