SIGNS, SYMBOLS & SECONDS

PARTNEŘI

Zorganizovat kvalitní setinovou rallye srovnatelnou s prestižními zahraničními podniky by se nám nikdy nepodařilo bez pochopení a entuziazmu našich partnerů. Náš velký dík tak patří nejen samotným partnerským společnostem, ale rovněž jednotlivcům z řad jejich zástupců, díky jejichž nadšení a ochotě se nám daří nabídnout české veteránské komunitě mimořádné zážitky. 

PREMIUM PARTNEŘI v sezóně 2019:

 

www.swisslifeselect.cz

Prestižní německý výrobce vysoce kvalitních tripmasterů a měřicí techniky pro veteránské soutěže.

Produkty firmy PRESTEL+GEMMER vycházejí z dlouhodobých zkušeností na poli výroby přesných instrumentů. Zapálení zakladatelů pro historický motorsport vedlo k vytvoření bohaté nabídky vysoce kvalitní výbavy pro všechny typy veteránských soutěží, jako jsou tripmastery pro přesné měření ujeté vzdálenosti, přístroje pro přesné měření času a další příslušenství, které ocení každý závodník. Produkty PRESTEL+GEMMER jsou vyráběny v Německu a vyznačují se nejen skvělým designem, jenž je vhodný k použití ve starých vozech, ale zejména vysokou odolností a spolehlivostí.

Výhradní prodejní zastoupení všech nabízených produktů má pro Českou a Slovenskou republiku naše společnost JB Praha, s.r.o. (info@classicrallye.cz), kde vám rádi poskytneme vešekré informace a ceny.

www.prestel-gemmer.de